Pradinis

TALENTŲ VASAROS STOVYKLOS 2021 METŲ APIBENDRINIMAS

Šiemet turėjome dienines stovyklas Vilniuje, Klaipėdoje ir bei 2 stacionarias Harmony Park, Prienų raj. į kurias susirinko  beveik 300 unikalių ir talentingų vaikų iš visos Lietuvos ir ne tik.  
Dieninė Talentų stovykla Vilniuje vyko Socialinių mokslų kolegijoje. Su vaikais dirbo: dainininkės Indrė Launikonytė, Austėja Lukaitė, aktorius Edgar Bechter, šokėjas Justas Girdvainis, fotografė Jurga Anusauskienė. Svečiuose turėjome:  M-1 plius radijo stoties ir renginių vedėją Joną Norkevičių, dainininkę Ievą Barborą Juozapaitytę, Kristina Radžiukynaitę- KaYra, video kūrėjus: Antaną Jakimavičių (Antanas J) ir Luką Čestovą. Taip pat vyko kūrybinės dailės dirbtuvės su Goda Lukaite ir dainų rašymo su Roku Jančiausku. Aplankėme Liubavo dvarą ir Europos parką. Dalis vietų šioje pamainoje buvo kompensuota Vilniaus savivaldybės.
Dieninė Klaipėdos stovykla vyko Klaipėdos kultūros fabrike. Su vaikais dirbo: dainininkai Violeta ir Vilius Tarasovai, aktorius Edgar Bechter, šokėjas Paulius Jonikas, fotografė Jurga Anusauskienė, video kūrėjai: Antanas J ir Lukas Čestovas. Svečiuose turėjome aktorių, renginių ir televizijos vedėją Marių Jampolskį, šokėją Ernestą Monginą, grupę Patruliai, aktorę Kamilė  Andruškaitę, režisierę Kristina Kazlauskaitė-Kažukauskienė, Klaipėdos muzikinio teatro grimo dailininkę Aira Braždienė pravedė kūrybines dirbtuves –  vaikai turėjo galimybę pamatyti kokios grimui naudojamos priemonės ir kaip sukuriamas sceninis įvaizdis, tam tikras personažas.
Talentų vasaros stovykla Stovykla Harmony Park šiemet sulaukė daugiausiai dalyvių, turėjome dvi pamainas. Stovyklos komandą sudarė „Domino“ teatro aktorė, dainininkė Austėja Lukaitė, Latvijos Eurovizijos nugalėtoja Samanta Tina, dainininkė Kristina Radžiukynaitė – KaYra, video kūrėjai: Dejmukas, Edvinas Fruktas, Antanas Jakimavičius, Lukas Čestovas, aktorius Edgar Bechter, šokėjai, choreografai Justas Girdvainis, Vladislavas Volkovas, nuostabi fotografė Jurga Anusauskienė bei dailininkas, žurnalistas Gediminas Beržinis. Mus aplankė nuostabūs svečiai: dainininkė Jessica Shy, Mažoji Lokė su savo išskirtiniais šunimis, iliuzionistas Nikolas Kin, šokėjas Vladislavas Volkovas. Be užsiėmimų su dėstytojais stovyklautojai turėjo išvyką į žirgyną, maudėsi „Harmony Park“ baseinuose, kūrė vakarinius pasirodymus, taip pat turėjome išskirtinius koncertus.  
Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei, Farmosa Bubble Tea, Akropolio ledui, Lokės pėdai, FenoQ Tricollagen už bendradarbiavimą ir malonias akimirkas stovyklautojams. 

Finalinis dieninės stovyklos koncertas Vilniuje

Fotografų darbai dieninės stovyklos Vilniuje

Finalinis koncertas dieninės stovyklos Klaipėdoje

​Fotografų darbai dieninės stovyklos Klaipėdoje

Harmony Park I pamainos video kūrėjų filmas

Harmony Park II pamainos video kūrėjų filmas

Harmony Park II pamainos video kūrėjų filmas